Gimnazjaliści z Miąsowej rywalizowali o MiniEuro

Kamil Markiewicz
Reprezentacja Gimnazjum z Miąsowej, która rywalizowała w eliminacjach do turnieju MiniEuro 2016. Kamil Markiewicz
W poniedziałek, w Chęcinach, gimnazjaliści z Miąsowej walczyli w eliminacjach do turnieju MiniEuro 2016. Naszej drużynie nie udało się awansować.

Gimnazjalistom z Miąsowej nie udało się awansować do finałowej fazy turnieju

Nasza drużyna o awans do fazy finałowej turnieju dla gimnazjalistów, która rozgrywana będzie wiosną przyszłego roku, walczyła z zespołem z Gimnazjum numer 1 z Chęcin. Uzyskiwał go zwycięzca poniedziałkowego meczu eliminacyjnego.

W pierwszej połowie w toczył się wyrównany pojedynek. Ciężko było wskazać faworyta. Tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania na prowadzenie wyszedł zespół z Chęcin. Naszej drużynie mimo prób nie udało się doprowadzić do wyrównania. W drugiej połowie do głosu doszedł zespół z Chęcin, który zdołał zdobyć jeszcze dwie bramki i prowadził już 3:0. W końcówce meczu honorową bramkę dla naszej ekipy zdobył Albert Łataś. - Szło nam całkiem nieźle, niestety zabrakło nam wykończenia akcji. Przeciwnicy byli lepsi - mówił Albert Łataś, strzelec gola dla zespołu z Miąsowej.

- Fajny mecz, szkoda, że nie udało nam się wygrać i awansować do finałowej fazy turnieju - powiedział Grzegorz Łagowski, opiekun drużyny z Miąsowej.

Organizatorami MiniEuro 2016 są redakcja „Echa Dnia” oraz Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.