Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie rozpoczął nabory na staże, bony i prace interwencyjne. Gdzie się zgłaszać?

OPRAC.:
Aleksandra Boruch
Aleksandra Boruch
Udostępnij:
W poniedziałek, 10 stycznia Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie rozpoczął nabory wniosków na staże dla osób powyżej 29. roku życia, nabór wniosków dotyczących przyznania bonu na zasiedlenie dla bezrobotnych do 30. roku życia oraz na prace interwencyjne. Gdzie się zgłosić?

Od tygodnia, Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie przyjmuje wnioski na staże, bony i prace interwencyjne. Do kogo są skierowane? Sprawdźcie.

Trwa nabór na organizację staży w ramach dwóch projektów:

- RPOWŚ - w ramach projektu "Aktywizacja zawodowa osób powyżej 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie jędrzejowskim" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego,

- POWER - w ramach posiadanych środków Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację w 2022 roku projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie jędrzejowskim" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 (PO WER)

Więcej informacji: Nabór wniosków dotyczących organizacji stażu

Trwa również nabór wniosków dotyczących przyznania bonu na zasiedlenie dla bezrobotnych do 30. roku życia POWER w ramach posiadanych środków Europejskiego Funduszu Społecznego na kontynuację w 2022 roku projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie jędrzejowskim (VII)" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 (PO WER)

Nabór wniosków dotyczących przyznania bonu na zasiedlenie

Wnioski można także składać na organizację prac interwencyjnych RPOWŚ w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 29 roku życia pozostających bez pracy w powiecie jędrzejowskim (VII) " w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020.

Nabór wniosków dotyczących organizacji prac interwencyjnych

Od 1 stycznia 2022 roku Powiatowy Urząd pracy w Jędrzejowie prowadzi również nabory wniosków o udzielenie dotacji na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy/małego przedsiębiorcy w ramach tak zwanej Tarczy Atykryzysowej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rosja niszczy ukraiński przemysł

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie