Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Pogoda Jędrzejów

  Sortuj według:
  • Zimno i ślisko w Świętokrzyskiem. Są ostrzeżenia przed oblodzeniem! Jakie będą kolejne dni? Sprawdź prognozę

   Noc i wtorkowy poranek były szczególnie trudne dla kierowców i pieszych - opady deszczu i śniegu z deszczem oraz niska temperatura sprawiły, że na drogach w Świętokrzyskiem jest bardzo ślisko. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed oblodzeniem w regionie. Temperatura w nocy spadła poniżej zera. Sprawdź prognozę pogody na kolejne dni.

  • Taka będzie zima 2021/2022 w Polsce. IMGW podaje nową prognozę pogody aż do stycznia

   Jaka będzie zima 2021/2022 w Polsce? Kiedy spadnie śnieg? Pogoda jest już zdecydowanie jesienna praktycznie całej Polsce, a przed nami najzimniejsza pora roku. Jakiej możemy się spodziewać zimy? IMGW prognozuje, jaka będzie pogoda od listopada do stycznia i kiedy może spaść pierwszy śnieg w 2021 roku! Sprawdźcie najnowsze prognozy pogody IMGW na zimę 2021/22.

  • Atak zimy. Warszawa: Intensywne opady śniegu i utrudnienia w ruchu [MAPA] Do kiedy potrwają śnieżyce i zamiecie? Prognoza pogody

   Śnieg, ujemna temperatury i silny wiatr - tak rozpoczął się drugi tydzień lutego w Warszawie. Na drogach panują bardzo trudne warunki, w Warszawie doszło już do kilku wypadków. Jak zapowiada IMGW, najbliższe dni przyniosą pogłębienie zimowych warunków nad Polską. Jakich temperatur możemy się spodziewać i jak długo utrzyma się zimowa aura na Mazowszu i w innych regionach kraju? Więcej informacji poniżej.

  • Palec śmierci, biała tęcza i czerwone duchy? Oto nieziemskie zjawiska pogodowe [ZDJĘCIA]

   Woda, ogień i powietrze - połączenie tych trzech żywiołów potrafi przybierać niesamowite kształty. To, co nazywamy anomaliami pogodowymi niejednokrotnie bywa wyszukanym spektaklem dla oczu. Oto najbardziej niezwykłe zjawiska, które możemy obserwować na naszej planecie. Przejdź do galerii, by zobaczyć wszystkie zdjęcia.

  • Macie dosyć upału? Bywało już gorzej! Oto rekordy temperatur w Polsce

   Tegoroczne lato, choć długo wyczekiwane, daje nam w kość. Przez Europę w lipcu przetoczyła się fala upałów, podbijając słupki rtęci w niektórych miejscach nawet do 40 stopni Celsjusza. W Polsce w najgorętszych obszarach termometry wskazały 33-35°C. Rok 2021 jest wyjątkowo ciepły nie tylko na Starym Kontynencie. 29 czerwca w Kanadzie padł absolutny rekord temperatury. Pomiar w Lytton wykazał 49.6°C. Czy to najgorsze lato, jakie pamiętamy? Sprawdź w galerii.