Trwa budowa największego w powiecie jędrzejowskim i piątego co do wielkości w województwie świętokrzyskim Centrum Handlowego "Sekunda" w Jędrzejowie. Prace idą pełną parą. Już stoi szkielet całego budynku, a pierwsza część obiektu (od strony ulicy Reymonta) została pokryta dachem. Ciągle na placu pracuje ciężki sprzęt - między innymi urządzenia dźwignicowe. Pod koniec czerwca żuraw budowlany zostanie przeniesiony do innej części placu. Zobaczcie na zdjęciach.

  •  

    Skomentuj

Budowa Centrum Handlowego "Sekunda" w Jędrzejowie idzie zgodnie z planem. Obiekt, który będzie miał około 13 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni nabiera "pełniejszych" kształtów i już teraz można zauważyć jak będzie wyglądał finalnie.

Na placu budowy każdego dnia pracuje kilkudziesięciu pracowników i ciężki sprzęt.

Pod koniec czerwca, urządzenie dźwignicowe (potocznie zwane żurawiem budowlanym) zostanie przeniesione do innej części placu, by realizować kolejny etap projektu.

Wśród znanych marek: Rossmann i KFC


W w ostatnim czasie do listy sklepów i marek, które mają się znaleźć w Centrum Handlowym "Sekunda" doszły: Rossmann - lider wśród drogerii w Polsce oraz w strefie gastronomicznej (nieoficjalnie) restauracja KFC - jeden z najpopularniejszych fast-foodów na świecie.

Oprócz tego, jak już wcześniej informowaliśmy, wśród sklepów znajdą się: Lidl, Jysk, TEDi, Media Expert, Martes Sport, Sinsay, Pepco, KiK, Deichmann, Smyk, Big Star, 4F, Reporter Young.

Przypomnijmy, że Centrum Handlowe "Sekunda" to obiekt o powierzchni 13 tysięcy metrów kwadratowych. Połączy galerię i park handlowy zapewniając mieszkańcom Jędrzejowa i okolic nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową. Centrum Handlowe zaoferuje około 40 sklepów popularnych marek - modowych, obuwniczych, drogeryjnych, RTV-AGD, wyposażenia wnętrz, usługowych i innych. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem centrum handlowego Sekunda odpowiada firma Mallson Polska. Otwarcie centrum zaplanowano na II połowę 2021 roku.

Inwestorem jest Quantum One spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Generalnym wykonawcą inwestycji jest jędrzejowska firma Tigma-Bud spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

"Sekunda" będzie piątą co do wielkości galerią w województwie świętokrzyskim, zaraz po galeriach: "Echo" i "Korona" w Kielcach, "Galardia" w Starachowicach oraz "Ostrowiec" w Ostrowcu Świętokrzyskim.
  •  Komentarze

Biznes

Komentarze (0)