Wybierz region

Wybierz miasto

  Rychu Peja Solo, Gandzior, DVJ Rink, Sunrise Klub Kowalów Dolny

  Sunrise Klub
  Kowalów Dolny, ul. Kowalów Dolny/13a

  23:30 Sobota, 28 maja

  • Brak informacji o cenie

  DDA Tour 2016 tym razem w Kowalowie Dolnym!
  Zapraszamy serdecznie na koncert RPS (Rychu Peja Solo) przy wsparciu DVJ Rinka i Gandziora do Klubu Sunrise w Kowalewie Dolnym
  Artysta będzie promował najnowszy album "DDA" (Premiera 22/04/16)
  Koncert w Kowalewie Dolnym już 28/05/16!
  Wprost z koncertu w Gliwicach lecimy do klubu Sunrise w Kowalewie Dolnym (woj. świętokrzyskie) na koncert, który we wcześniejszym terminie został odwołany z powodu bombowego żartu. Tym razem wszystko będzie tip-top:-) bombę wieziemy ze sobą więc nic nam nie zagraża:) Zapraszamy serdecznie!
  "DDA" to kolejny projekt spod znaku RPS (Rychu Peja Solo). Tym razem artysta do współpracy zaprosił elbląskiego producenta Krzysztofa Szewczuka działającego od lat pod pseudonimem DJ. Zel. Wieloletnia współpraca między obu panami (bity i skrecze na albumy "N.O.J.A." 2005, "Szacunek ludzi ulicy" 2006 oraz "Na serio" 2009) zaowocowała w konsekwencji pełnowymiarowym albumem, który ukaże się już 22 kwietnia nakładem wytwórni Fonografika. "DDA" to blisko 80 minut oryginalnej muzyki w połączeniu z rozpoznawalnym stylem Rycha, który zapowiada najlepszy album od czasów "Na serio". Na płycie masa gości, m.in: WDZ, Sokół i Marysia Starosta, PiH, Lukasyno, Śliwa, Buczer, 3 Credits, Dono, Michał Wiraszko (Muchy), RDW i Fu.
  "DDA" to klasyczne brzmienie wzbogacone o żywe instrumenty i elektronikę plus świetna robota na gramofonach trasowej ekipy Rycha w osobach: DVJ Rinka i DJ. Danka oraz samego Zela. Przygotujcie się na "DDA"!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Poradzisz sobie z maturą próbną z geografii? Czy zdałbyś ją dzisiaj? QUIZ