Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Michał Smolarczyk urodził się 11 września 1993 roku w Kielcach. Jest wychowankiem Korony Kielce - grał w zespole Młodej Ekstraklasy u trenera Włodzimierza Gąsiora, później występował w Wichrze Miedziana, Moravii Morawica, w w barwach której wywalczył tytuł króla strzelców.Obecnie jest piłkarzem czwartoligowej Wiernej Małogoszcz. Po poprzednim sezonie miał kilka propozycji z innych klubów, był między innymi na testach w Stali Mielec, ale ostatecznie został w Wiernej. Jest najlepszym strzelcem małogoskiego zespołu i jak na razie całej czwartej ligi - w pierwszych dziewięciu kolejkach zdobył osiem bramek.

Marzy o tym, żeby trafić do drużyny z wyższej ligi, minimum z drugiej. Wolny czas najchętniej spędza ze swoją dziewczyną , lubi też słuchać muzyki, chodzić do kina, surfować w Internecie.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: